aktualizováno 7:56 AM CET, Dec 6, 2018339 UTC

Druhý den divadla ve Zličíně

Druhý den divadla ve Zličíně

už je minulostí. Probíhal k naší velké radosti opět před zaplněnou „hasičárnou“. Zvláště pak mne těší vysoká divácká účast u obou hostujících souborů. Svědčí o tom, že diváci dorazili nejen na vystoupení svých kamarádů, sousedů či příbuzných, ale doopravdy na divadlo. Oba hostující soubory se jim za to odměnily nápaditou podívanou, která dávala příležitost od srdce se zasmát. Všech 6 představení se dočkalo ocenění a někdy i pro nás rekordního potlesku.

Dobrý pocit z úspěšné akce kazí jediný mráček: Díky chybě v pořadatelské komunikaci se stalo, že před prvním představením omylem zaplatili vstupné i diváci do 125 cm, pro které byl slíben vstup zdarma. Všem těmto dětem a jejich rodičům se omlouvám. Pokud na nás za naši chybu nezanevřou, vynahradíme jim to při jejich nejbližší návštěvě. Jen prosím – neváhejte se připomenout! Naštěstí se jednalo pouze o vstup na první představení, u těch dalších již bylo vše v pořádku.

Věřím, že se nám podařilo rozšířit řady divadelních i našich příznivců a že se s nimi zase při další divadelní příležitosti potkáme ☺.

Přeji příjemný závěr podzimu.

Dana Svobodová, Divadlo pro Zličín

Fotogalerie

Označeno štítky Divadlo pro Zličín Fotogalerie