Varování
  • The form #8 does not exist or it is not published.
  • Joomla\CMS\Filesystem\Folder::create: Cesta není v open_basedir

Finanční poradenství


Ing. Branka Žigič

 

Olivová 1859, 253 01 Hostivice
608 316 829
poradenstvi@zigic.cz
www.poradenstvi.zigic.cz
kontaktní formulář

  • Konsolidace půjček, kreditních karet a kontokorentů
  • Hypoteční poradenství

O mně a nabízených službách

Ing. Branka Žigič, finanční poradce pro Zličín, Sobín, Řepy a Hostivice

Jmenuji se Branka Žigič a v oblasti financí se pohybuji již dlouhou dobu a v této souvislosti také několik let spolupracuji se společností Broker Trust. Během své praxe jsem se setkala s mnoha případy, které vypadaly zdánlivě neřešitelně a přesto se nějaké vhodné řešení našlo. Mým hlavním hnacím motorem a zároveň profesní motivací je maximálně spokojený klient, který se vždy rád vrací, abychom společně hledali a objevovali nové alternativy finančního poradenství při řešení vzniklých a leckdy velmi nepříjemných existenčních a finančních problémů.

Nejčastější variantou, se kterou se u klientů setkávám, je zatížení dluhy, které díky úrokům ještě vzrostou. Velmi často se také stává, že lidé mají náhlý výpadek splátek a je nutno celou situaci rychle a efektivně řešit. V tomto případě budu ráda, pokud se na mne obrátíte. Najdeme společně takové řešení, které pro Vás bude co nejvíce komfortní a které Vás brzy přivede zpátky do plusových hodnot (do plusu).

Najdeme cestu, i pokud jste se dostali do registrů jako neplatiči, obtížně kontrolujete průběh splácení či své finanční závazky. Jsem zde pro Vás i v případě, pokud budete chtít své finance zjednodušit, harmonizovat či nastavit tak, aby byly oddělené pro více osob (např. oddělení financí u partnerů). Ráda Vám poradím i v oblasti hypoték a s jejich nejlepším ošetřením. I zde totiž hrozí mnoho skrytých nebezpečí, které spolu dokážeme zcela eliminovat. A pokud chcete investovat či zhodnotit svůj kapitál, společně probereme nejlepší cesty pro investice a osobní finanční růst.

Budu se těšit na spolupráci, a pokud Vás cokoliv zajímá, ptejte se mě na diskusním fóru webu Zlicin.info.

Budu se těšit na Vaši návštěvu
Se srdečným pozdravem
Ing. Branka Žigič

thumb Zigic-podpis-modry