fotografický ateliér KBK foto

fotografický ateliér KBK foto

Nabízíme profesionální služby certifikovaného fotografa. Naše vášeň se promítá v každém aspektu fotografie a chceme, aby jste si focení užili stejně tak jako my.

O majiteli a jak vznikl fotoateliér v Sobíně

Jmenuji se Katka Balíčková. Mnoho zličínských obyvatel mne má spojenou s vedením výtvarných kurzů a uměleckou malbou interiérů, spoustu objektů v naší obci jsem též vymalovala, patří mezi ně např. čekárna dětské lékařky, restaurace ,,U Kapalínů" a třeba pedikůra Jitky Vinšové.

Bohužel, co osud nechtěl, vypěstovala jsem si velmi silnou alergii na určité barvy a tudíž jsem stála před rozhodnutím, zda mám výtvarný svět opustit úplně. Vzhledem k tomu, že můj životní postoj je takový, že život se má prožít, ne brát jako povinnost, rozhodla jsem se splnit si svůj sen a začít fotografovat. V roce 2015 jsem si doplnila vzdělání a nyní jsem akreditovaným fotografem. Zajímají mne lidé, jejich příběhy a proto také spolupracuji s komunitním webem INFO Zličín.Řepy.Hostivice, ráda fotím reportáže a nejvíc mne baví ateliérové focení. Vyrábím si sama k těmto účelům originální kulisy, což ocení především děti, které fotografuji snad nejraději.

Během tohoto léta jsem absolvovala též kurz vizážistky v make up institutu, abych mohla ženám, které navštíví můj ateliér nabídnout komplexní služby. Přála bych si, aby odcházely s fotografiemi, které jim budou i modelky závidět.

Během léta se mi s pomocí manžela a přátel podařilo vybudovat v prostorách staročeského stavení foto ateliér. Ateliér se nachází v objektu restaurace ,,U Kapalínů" v Sobíně. Zvolila jsem toto místo hned z několika důvodů. Ráda bych obnovila řemeslo fotografa, tak, jak jsem ho znala z dětství, kdy mělo každé menší městečko svého fotografa a historické stavení restaurace ve mně vyvolává pocit tradice. Vzhledem k tomu, že se v okolí Zličína, Sobína a Hostivic žádný ateliér nenachází a já žiji ve Zličíně, připadal mi Sobín jako dobré místo i pro ,,přespolní", kdy mohou využít velkého parkoviště u restaurace, nebo si zkrátit případné čekání posezením v restauraci. Kromě práce ve fotoateliéru mohu klientům nabídnout též fotografování rodinných událostí jako jsou: zasnoubení, svatby a reportáže. Mezi mé spokojené klienty patří například teambuildingová agentura www.feelnat.cz, nebo www.firemniskolky.cz či místní www.cobra427.cz.

Dovolte nám Vás pozvat do nově otevřeného rodinného foto ateliéru a pevně věřím, že budete odcházet spokojení s fotografiemi, které Vám a Vašim blízkým budou dělat radost a mně přinášet práci, která je pro mne koníčkem. Ateliér tak nalezne trvalé uplatnění v rámci služeb, a to nejen pro místní obyvatele.