aktualizováno 7:56 AM CET, Dec 6, 2018339 UTC

Užijte si léto v Creative World za každého počasí

Příměstský tábor Praha 5

(KOMERČNÍ ČLÁNEK) Prázdniny jsou za dveřmi a vy ještě nevíte, kde si vaše děti užijí zábavu? V Creative World na Zličíně mohou prožít bezva prázdniny na příměstském táboru nebo jen tak každý den s rodinou a kamarády.

Creative World je zábavní park měnící se podle ročního období a kalendáře. Zábava v parku je založena zejména na tvorbě, poznání a pohybu. U nás si děti vyrábějí spoustu dekorací dle českého kalendáře, dárků nebo dobrot pro sebe a pro své blízké (sladkosti z perníkové chaloupky jsou neodolatelné☺), dovádí po celém areálu a užívají si naučné stezky, poznávají přírodu a svět hmatem, čichem a sluchem, hrají si na pískovišti, užívají vodní hrátky, soutěží s našimi animátory v roli pohádkových postav, loví poklady u víly, vodníka nebo čarodějnice, v relax hale na ně čeká spousta her od Piatniku, hračky od Playmobilu, vílí království nebo koutek kněžny Hortenzie a krásné šaty pro princezny..

Vedle denně nabitého programu nabízí Creative World dobré jídlo zejména od českých farmářů. Každý týden máme nové menu a na baru sladké dobroty, čerstvé bagety s domácími pomazánkami, i lahodnou kávu, čaje a domácí limonády. Můžete si nakoupit sezónní potraviny od farmářů nebo krásné české dekorace v našem obchůdku.

Příměstský tábor
Děti mohou v Creative World strávit v rámci příměstských táborů pohodové prázdniny plné zábavy a tvorby, vy k nám zavítejte s rodinou kdykoli, ať už prší nebo svítí sluníčko. Za každého počasí je u nás o zábavu postaráno a také se u nás dobře najíte. Táborové turnusy jsou postaveny vždy od pondělí do pátku, za celý turnus včetně stravy a pitného režimu zaplatíte 3800Kč. Děti si např. projdou stezku národního bohatství, budou vyrábět marmelády nebo šperky, naučí se základy facepaintingu, upečou koláče a připraví domácí limonády, v srpnu se vydají po dožínkové stezce, vyrobí si lapač snů, prázdninovou masku a mnoho dalšího! Zábava za každého počasí. Více na primestskytabor-praha5.cz

Více na www.creativeworld.cz

Autor/ zdroj text i foto:  Creative World (creativeworld.cz)

Označeno štítky Krátce

Dále by Vás mohlo zajímat