aktualizováno 7:56 AM CET, Dec 6, 2018339 UTC

Hostivice vyhrála Rákosníčkovo hřiště

Hostivice vyhrála Rákosníčkovo hřiště

(5.3.2016) "Za mlhou hustou tak, že by se dala krájet a dost možná ještě dál..."je Litovický rybníček, a nedaleko od něj rozhodl se Rákosníček, že společně s obchodním řetězcem Lidl postaví v ulici Čsl. Armády nové hřiště pro děti. Hostivice slaví vítězství v soutěži Rákosníčkova hřiště v kategorii K1 (kategorie prodejen Lidl ve městech do 10 tisíc obyvatel) s celkovým počtem 29114 poslaných hlasů.

Naši nejmenší se mohou těšit na krásné dětské hřiště se symbolem pohádkového Rákosníčka, kde najdou například velkou prolézačku, pískoviště, šikmou horolezeckou stěnu, lanovou překážku a nebude chybět ani kolotoč či různé druhy houpaček. Součástí plochy bude také domeček, oplocené hřiště bude mít dostatek laviček pro příjemné posezení a zpevněnou plochu pro kočárky. Rákosníčkovo hřiště je určeno zejména dětem předškolního věku a napomáhá plnohodnotnému trávení jejich volného času.

Tak děti, chvíli vydržte, a již brzy se můžete těšit na to, jak si to s Rákosníčkem na novém hřišti v Hostivici báječně užijete :- )

 

Označeno štítky Krátce Hostivice

Dále by Vás mohlo zajímat