aktualizováno 7:56 AM CET, Dec 6, 2018339 UTC

Řepy se mohou těšit na víceúčelové sportovní centrum

V pražských Řepích byla 22.3.2017 oficiálně zahájena stavba Sportovního centra Na Chobotě. Slavnostního poledního aktu poklepání základního kamene se zúčastnila také starostka městské části Jitka Synková (ODS), která podle svých slov o stavbu tohoto sportoviště usiluje již několik let. Jedno z největších sportovních center za 300 miliónů korun postaví firma Geosan Group, hotové by mělo být přibližně do konce příštího roku. Informovaly o tom například zpravodajský server Blesk.cz či web městské části Prahy 17.

Podle informací serveru Blesk.cz by měla být součástí víceúčelová sportovní hala s kapacitou 400-600 diváků, tréninková hala či krytý plavecký bazén s wellness zázemím. Server městské části Praha Řepy v této souvislosti píše, že celý prostor sportovní haly bude možné pomocí spouštěcí stěny rozdělit na dvě samostatné sportovní plochy. Radnice městské části by areál chtěla pronajmout soukromému investorovi.

Vedle vnitřního sportovního zázemí zde mají vzniknout také čtyři venkovní antukové tenisové kurty, volejbalová hřiště včetně pískového na plážový volejbal nebo horolezecká stěna. V severní části pak přibude parkoviště pro 123 vozidel, z toho pro 81 vozidel v kryté části.  Součástí areálu má být také budova s restaurací pro šedesát osob a stejnou ubytovací kapacitou.

Označeno štítky Krátce Řepy

Dále by Vás mohlo zajímat