aktualizováno 7:56 AM CET, Dec 6, 2018339 UTC

Bezplatné vzdělávání pro maminky: efektivní sladění pracovního a rodinného života

Bezplatné vzdělávání pro maminky: efektivní sladění pracovního a rodinného života

(Sdělení RC ZaHRÁTka) Zapojte se do bezplatného programu pro efektivní sladění pracovního a rodinného života. Ve středu 12.4. na Vás čeká první z celkem devíti setkání. Zaměříme se na téma komunikace, práce se stresem a řízení domácího rozpočtu.

Během druhého a třetího dopoledního setkání objevíte nové dovednosti a techniky pro plánování a řízení času. pro práci se strachem, umění vyvážených vztahů, motivace a harmonizace péče o rodinu a práci. Získáte potřebné informace z oblasti pracovního práva.

V průběhu následujících šesti dopoledních setkání se zaměříme na efektivní způsoby hledání pracovního uplatnění a individuální i skupinový trénink přijímacího řízení. Dozvíte se, co se při hledání práce osvědčila a čeho se vyvarovat, jak využít sociální sítě, prohloubíte své znalosti z pracovně právní a sociální problematiky.

Již ve středu 12.4.2017, 10.30-15.30 hod. v Rodinném centru ZaHRÁTka, z.s., Za Mlýnem 1748, 253 01, Hostivice. V průběhu všech devíti setkání je hlídání Vašich ratolesti zajištěno.

A co bude dál?

Dál si budete moci vybrat z nabídky kurzů a oborů - kým budete chtít být:

např. Výživová poradkyně, Pracovnice grafického studia. Odbornice na projektové a
procesní řízení, BOZP, Kosmetička, Vizážistka, Masérka, Účetní, Personalistka....

Co budeme dělat my?

Nabídneme Vám během celého projektu služby osobního mentora a individuální konzultace pracovního poradce. A hlavně Vám pomůžeme při hledání práce a při motivaci zaměstnavatele.

A ještě jednou na závěr - vše je pro Vás ZDARMA!
Více na www.bezprekazky.cz či info@bezprekazky.cz

Evropský sociální fond

Vzdělávací program Bezpřekážky.cz je realizován společností OCCASIO o.p.s. v rámci projektu RODIČOVSTVÍ NENÍ PŘEKÁŽKOU, reg. č. CZ.03.1.51/0.0/0.0/16_061/0003469, financovaném z prostředků ESF.

Označeno štítky Krátce RC zaHRÁTka Hostivice

Dále by Vás mohlo zajímat