aktualizováno 7:56 AM CET, Dec 6, 2018339 UTC

Zahájení MOTO sezóny 2017

Zahájení MOTO sezóny 2017

(Sdělení pořadatele akce) Přátelé jedné stopy zbystřete. Ať už patříte pouze k obdivovatelům motocyklů nebo se rádi proháníte po silnici na dvou kolech, a k tomu ještě bydlíte v Řepích či blízkém okolí, máme tu pro Vás událost, kterou byste si neměli nechat ujít.

Stůjte s námi u zrodu nové místní tradice a přijměte pozvání na 1. ročník "Zahájení MOTO sezóny".Přijďte utišit svou závislost, nasednout, zatáhnout za heft a vše nechat za sebou. Neváhejte v sobotu 15.4.2017 vytáhnout své stroje a přidat se k nám.

Je naplánovaná hezká trasa směrem na Karlštejn. Po vyjížďce se plánuje osvěžení v místní restauraci Na Rybníčku, kde ohlídáme pitný režim a budeme mít možnost podělit se navzájem o zkušenosti a zážitky z moto cest. Věřím, že v našem blízkém okolí je spousta motorkářů a zájemců o motocykly, kteří nás přijdou podpořit a zároveň si užít pěkné sobotní odpoledne.

Doufám, že o akci bude i do budoucna zájem a podaří se nám tak spojit příjemné s užitečným. Rád bych spojil akci například i s koncertem, zábavou pro děti a podobně, aby se měli možnost pobavit opravdu všichni. A další pozitivní myšlenka do budoucna - chtěl bych na každém zahájení, uspořádat sbírku na jeden dobrý skutek a podpořil tak třeba dětský domov, útulek pro zvířata, seniory z našeho okolí.

Udělejte si v kalendáři poznámku a přijďte se klidně i s celou rodinou podívat na spanilou jízdu místních motorkářů. Budeme se na Váš těšit v sobotu 15.04.2017 od 12:30 hod. (odjezd okolo 13:00 hod.) na parkovišti před místním úřadem Prahy 17 - ŘEPY. Další informace a aktuální informace k akci naleznete také na Facebooku - Zahájení MOTO sezóny.

Zdroj/autor: Jiří Kytír

Označeno štítky Krátce Řepy

Dále by Vás mohlo zajímat