aktualizováno 7:56 AM CET, Dec 6, 2018339 UTC

Rodinné centrum ZaHRÁTka nabízí i na jaře zajímavý program

Rodinné centrum ZaHRÁTka nabízí i na jaře zajímavý program

Rodinné centrum ZaHRÁTka v Hostivici zve rodiče a jejich ratolesti na zajímavá jarní klubová setkání a programy pro rodiny s dětmi. Lidé mohou přijít bez přihlášení a není vyžadována pravidelná docházka.

Každé pondělí se koná od 9:15 do 10:15 hodin dopoledne Klub Mami-mimi maxi, který je určen pro maminky s miminky od 6 do 12 měsíců. Maminky budou mít možnost si zde také popovídat s ostatními maminkami či se protáhnout. Od 10:30 do 12 hodin pak naváže Klub batolátek, na kterém se společně potkají maminky či tatínkové s miminky ve věku 12-18 měsíců. Rodiny se mohou těšit na říkanky, pohybové hry či muzicírování.

Ve středu od 10:30 do 12 hodin pak bude v ZaHRÁTce probíhat Program VŠUDYBÝLKOVÉ. Ten je určen pro děti ve věku 2-3,5 roku. Děti čekají tvořivé aktivity dle věku, pohybové hry, či hra na hudební nástroje. Ve čtvrtek od 10:30 do 12 hodin bude hostivické rodinné centrum otevřeno rodičům a dětem ve věku 1,5-2 let. Program Všetečky nabídne rodinám společné cvičení, říkadla, písničky, přelézačky nebo tanečky. Vstupné je 43 korun s permanentkou či 50 korun za jednorázový vstup (stejné u všech čtyř programů). Více informací naleznou zájemci na webových stránkách rodinného centra ZaHRÁTka.

Označeno štítky Krátce RC zaHRÁTka Hostivice

Dále by Vás mohlo zajímat