aktualizováno 7:56 AM CET, Dec 6, 2018339 UTC

Přijďte si vyzkoušet novou kolekci jízdních kol a elektrokol. Pro fajnšmekry i běžné jezdce je připravena řada novinek

Přijďte si vyzkoušet novou kolekci jízdních kol a elektrokol. Pro fajnšmekry i běžné jezdce je připravena řada novinek

Cycling club Calabrone pořádá 20-22. října podzimní představení a testování nové kolekce jízdních kol a elektrokol. Modelová řada 2018 značek 4Ever a Superior přináší řadu novinek.

Již tradiční akce se bude konat v pátek, sobotu i neděli 20-22. října od 10 hodin dopoledne. Zájemci budou moct vyzkoušet ty nejlepší modely z nabídky 4Ever, například nové elektrokolo ENNYX s pohonem BROSE. Zaujmout by mohly také celoodpružené modely od Superioru TEAM XF 29 ISSUE nebo nově nastupující generace kol X-ROAD ISSUE.

Pro milovníky Tour de France bude vystaven originální dres českého reprezentanta Ondřeje Cinka, který to na slavné Tour dotáhl skoro až do Paříže, když skončil na začátku 19. etapy.

K vidění bude také část kolekce od FOX Podzim 2017 a novinky od Rudy Project. Testovat se bude na trati Pražského MTB poháru. A aby se lépe vybíralo a testovalo, budou se podávat vyhlášené tortily a teplá polévka dle počasí, sladké koláče a samozřejmě dobrá káva, která ke Calabrone již delší dobu neodmyslitelně patří.

Další informace naleznete na Facebooku Calabrone

Označeno štítky Krátce Zličín

Dále by Vás mohlo zajímat