aktualizováno 7:56 AM CET, Dec 6, 2018339 UTC

Kočky hledají domov na 19. umísťovací výstavě

Kočky hledají domov na 19. umísťovací výstavě

(sdělení pořadatele) Zveme Vás na 19. umísťovací výstavu koček bez domova. Sto zrzek i mourků z několika pražských útulků se tentokrát představí v sobotu 18. listopadu od 10 do 17 hodin. Výstavu bude hostit Botanická zahrada Přírodovědecké fakulty UK (Na Slupi 16, Praha 2). Zájemci si, jako vždy, budou moci vybrat nového zvířecího přítele nebo podpořit provoz útulků, které se o opuštěné kočky starají. Akci opět pořádá Sdružení na ochranu zvířat v krajní nouzi.

Kettynka má hebký kožíšek, bílou náprsenku a krásné zelené oči – je spíše nesmělá a uvítala by společnost další kočky. Možná by novému majiteli dělala radost spolu s hravým jednoročním kocourem Matesem. Na výstavě budou milovníci a podporovatelé zvířat vybírat z koček různého věku a barevných variací, od roztomilých koťat po rozvážné dospělé kočky.

Všechna zvířata mají veterinární osvědčení, lidé se tak ujmou zvířete, které je zcela v pořádku,“ zdůrazňuje Petra Soběslavská. Pochvaluje si, že v loňském ročníku našla domov téměř polovina ze 102 vystavených koček. „V roce 2016 jsme přivítali celkem 700 návštěvníků a doufáme, že letos to číslo překonáme. Naše kočky budou vděčné nejen za nový domov, ale za jakýkoliv materiální nebo finanční příspěvek,“ dodává.

Kde: Botanická zahrada Přírodovědecké fakulty UK, Na Slupi 16, Praha 2, boční vchod Benátská 2, Praha 2

Kdy: 18. listopadu od 10 do 17 hodin

Více informací na: www.kocici-utulek.cz nebo na telefonu 603 225 948

Označeno štítky Krátce

Dále by Vás mohlo zajímat