aktualizováno 7:56 AM CET, Dec 6, 2018339 UTC

Zažít Řepy jinak - Velký bazar doprovázelo sluníčko

Zažít Řepy jinak - Velký bazar doprovázelo sluníčko

V sobotu 14.4. se od 10 hodin uskutečnilo pokračování sousedské akce Zažít Řepy jinak, tentokrát Velký bazar. Sluníčko přilákalo spousty návštěvníků. Na programu byla i pohádka pro děti a dětský koutek.

“Nápadům se meze nekladou.” - touto myšlenkou se motivoval hlavní organizátor sousedské akce Zažít Řepy jinak, Josef Dirbák, který uspořádal další pokračování této úspěšné akce, a to Velký bazar. Podívat se, ale i nakoupit přišlo spoustu sousedů. Atmosféra panovala vskutku přátelská a díky slunnému počasí mohli někteří prodejci otevřít stánky také venku.

V hlavním sále byl od 16.30 pro děti připraven program, o který se postarala Krystýnka a její Myš&Maš. Dospělí tak mohli v klidu nakupovat. Tančilo se a zpívalo. Pro ty nejmenší byl v druhém patře KC Průhon od 12 hodin otevřen dětský koutek, který vedly dámy z MC Řepík. Děti se zde mohly vydovádět, něco málo vytvořit a těšit se na drobnou odměnu.

Po celou dobu akce bylo k dispozici také občerstvení - Kaiser Franz burger, Café z Bílé hory, ochutnávka vína s možností koupě lahvinky domů, oblíbené Mini koblížky či pivo ze soukromého pivovaru Dachovar.

Autor foto: František Bílý

Označeno štítky Krátce Řepy

Dále by Vás mohlo zajímat