aktualizováno 7:53 AM CEST, Sep 12, 2018254

Divadelní podzim Hostivice 2017

Kategorie:
Akce v Hostivici
Datum:
4. říjen 2017 19:00
Místo konání:
Sokolovna Hostivice - Tyršova 201, 25301 Hostivice, Česko
Vstupné / cena:
od 190 Kč
Kategorie:
Pro dospělé

V rámci divadelního podzimu, který se bude v hostivické sokolovně opět konat, vystoupí v divadelní hře Listopad pan Michal Dlouhý a další známé herecké osobnosti. Rezervovat vstupenky můžete i on-line. Vyzvednutí rezervace musí být uskutečněno do tří pracovních dní. Poté rezervace propadá. Platba možná pouze v hotovosti.

4. 10. 19.00 SOKOLOVNA HOSTIVICE

LISTOPAD (390 Kč / jednotlivý vstup)

Jak být znovu zvolen americkým prezidentem, když popularita klesá k nule? Politická fraška, která nás zavede do Bílého domu, kde se fiktivní americký prezident, připravuje na novou prezidentskou volbu, ve které jsou ovšem šance na znovuzvolení velmi nízké. Nehodlá se však vzdát bez boje a svou chystanou kampaň opře o novou interpretaci oslav Dne díkuvzdání. Na scénu tak přicházejí krocani, indiánský náčelník a také prezidentova výstřední autorka projevů.

Autor: David Mamet
Režie: Petr Svojtka
Hrají: Michal Dlouhý, Jiří Hána, Jaroslav Vlach, Lenka Zbranková, Zdeněk Vencl

13. 10. 19.00 SOKOLOVNA HOSTIVICE

DIVADLO KJÓGEN (190 Kč / jednotlivý vstup)

Japonský kjógen představuje komickou divadelní formu (v překladu „bláznivá“ nebo „umně vyšperkovaná slova“) je odlehčující mezihrou, tradičně vkládanou mezi dvě hry vážného obřadního divadla nó, původně určeného vyšším společenským vrstvám. Fraška kjógen je jednoduchou, kultivovanou groteskou, osobitým způsobem pranýřující lidské nedostatky. Žánr kjógen byl organizací UNESCO v roce 2001 zařazen na seznam světového kulturního dědictví jako „mistrovské dílo ústního nehmotného duchovního odkazu lidstva“. Divadlo kjógen předvede, po úvodu, tři frašky.

Překlad: Ondřej Hýbl
Režie: Šigejama Motohiko, Šigejama Šime

24. 11. 19.00 SOKOLOVNA HOSTIVICE

ZELŇAČKA (290 Kč / jednotlivý vstup)

Příběh se odehrává na společném dvorku dvou věčně připitých vesnických prďolů, kteří by rádi zastavili čas pod nekonečnou oblohou plnou hvězd. A právě tam někde v nekonečnu potřebují to nejlepší, co lidstvo vytvořilo. Není divu, že za stodolou zaparkuje létající talíř. Francouzský venkov, víno, muzika, přátelství, polívka, hvězdná obloha a UFO. To jsou hlavní atributy této komedie.

Autor: René Fallet
Režie: Oldřich Vízner
Hrají: Oldřich Vízner, Otakar Brousek ml. / Jan Szymik, Vojtěch Záveský, Barbora Jánová

Veškeré vstupenky je možné zakoupit v Městské knihovně Hostivice, v době otevíracích hodin.

 
 

Všechny termíny:

  • 4. říjen 2017 19:00
  • 13. říjen 2017 19:00
  • 24. listopad 2017 19:00