aktualizováno 7:56 AM CET, Dec 6, 2018339

Čarodějnice a Den hostivičáků na podporu Parent Project

Kategorie:
Akce v Hostivici
Datum:
30. duben 2018 15:00
Místo konání:
Sokolovna Hostivice - Tyršova 201, 25301 Hostivice, Česko
Vstupné / cena:
50 Kč
Kategorie:
Pro všechny

Rok se s rokem sešel a i letos jsme pro vás přichystali oslavy svátku jara, které jsou u nás v Hostivici tradičně spojeny s bohatým programem, opékáním špekáčků a tzv. sousedským dnem. Vše vypukne 30. dubna v 15 hodin v areálu sokolovny.
V poslední dubnový den by se měl člověk definitivně rozloučit se špatnými věcmi a „upálit“ všechny problémy, které ho svírají jak ocelové kleště. Noc z 30. dubna na 1. května se dle pradávných tradic totiž považuje za počátek nového půlročí, kdy dochází k přechodu ze studeného období do teplého a kdy člověk s příchodem jara mimo jiné vítá také lepší a veselejší zítřky. A ty se špatnou náladou a vším zlým rozhodně nesouvisí. Poslední dubnový den tak stejně jako loni oslavíme bohatým zábavním programem pro děti i rodiče.


Již v 15 hodin se představí oblíbené Divadlo Facka, jehož protagonisté mají dar probudit svým uměním dítě v dospělém a dospělého v dítěti. Odpolední program okoření svým umem hudební kapely Lety Mimo a Mirek Bílek s Nokturnem Radima Linharta. Po nich vystoupí a k poslechu i tanci zahrají Marek Černoch s vlastní kapelou Angels a úplný závěr večera bude patřit legendárnímu Radku Kurcovi a jeho kamarádskému seskupení Friends.


V průběhu dne, pokud počasí dovolí, bude dětem k dispozici plocha dopravního hřiště, kde bude možné jezdit na koloběžkách či na kole. Dětem proto doporučujeme vzít s sebou vlastní „dopravní prostředky“. Naši nejmenší návštěvníci mohou také využít pískoviště a dětské skluzavky ve venkovním areálu sokolovny. Chybět nebude samozřejmě občerstvení s nápojovým menu včetně možnosti zakoupení tradičního špekáčku, který si budete moci opéct na malém ohništi.


Ahoj sousede!
Navážeme-li na úspěch z loňska, i letos v rámci posledního dubnového dne oslavíme tzv. den sousedů, který je ve světě velmi oblíbenou událostí, kdy se lidé baví, poznávají a vzájemně připravují pohoštění Proto navařte, napečte, připravte své oblíbené speciality a nabídněte k ochutnání svým sousedům a známým. A sousedská párty může začít!
Po pálení čarodějnic následuje první máj, Svátek práce, ale také svátek lásky, což věděl už i básník Karel Hynek Mácha. Oslavte se svou polovičkou i tento svátek všech zamilovaných.
Těšíme se na vás.

PROGRAM

15.00 zahájení a divadelní představení pro děti s Divadlem Facka

15.30 výběh na vyhlídku k letišti (cca 8km) Každý, kdo se pochlapí a poběží, získá špekáček a pivo zdarma.

16.30 Lety Mimo

18.00 Mirek Bílek s Nokturnem Radima Linharta

19.30 Marek Černoch & Angels

21.00 Radek Kurc & Friends

Kdy: 30.4.2018 od 15:00
Kde: areál sokolovny Hostivice
VSTUPNÉ: 50 KČ

 
 

Všechny termíny:

  • 30. duben 2018 15:00