aktualizováno 7:56 AM CET, Dec 6, 2018339

Stavění máje a skoro i pálení čarodějnic

Stavění máje a skoro i pálení čarodějnic

(sdělení SDH Zličín) Děkujeme všem, kteří přišli na pálení čarodějnic a stavění máje za hasičárnu. Účast byla opět vysoká, z čehož usuzujeme, že se vám u nás každoročně líbí. Připravené soutěže, ukázka techniky i samotná stavba máje přilákaly stovky lidí nejen ze Zličína. Doufáme, že se vám líbil i doprovod kapely Klamovka pod vedením Romana Krásy.

  • Napsal Jiří Brabenec – hasiči Zličín

SDH Zličín vás zve na Pálení čarodějnic a stavění máje

SDH Zličín vás zve na Pálení čarodějnic a stavění máje

Přijďte si společně s dětmi užít čarodějnice. Program začne v pondělí 30.4. v 16 hodin ukázkou hasičské techniky a vybavení, soutěžemi pro děti a vyhlášením nejhezčí čarodějnice. V 19 hodin slavnostně postavíme májku a zapálíme hranici. A to nejlepší nakonec! Ve 21:30 se můžete těšit na ohňovou show. Během dne bude hrát kapela Klamovka.

  • Napsal Redakce

Sběr kovového šrotu a elektroodpadu

Sběr kovového šrotu a elektroodpadu

Vypověděla vám službu pračka či lednička? Měnili jste po velkých mrazech autobaterii? Zavařili jste mixér? Nechce se vám s tím až do sběrného dvora? SDH Zličín pořádá 7.4.2018 od 9 do 15 hodin “Akci sběr”.

  • Napsal redakce

Přihlaste své děti na letní tábor, který pořádá SDH Zličín - zbývá posledních pár míst!

SDH Zličín - letní dětský tábor

Milí rodiče, nečekejte na to, až bude pozdě a přihlaste své ratolesti na letní tábor, zbývá posledních pár míst! I letos pořádá sbor dobrovolných hasičů ze Zličína letní tábor pro děti od 5 do 15 let. Vaše děti se mohou těšit na dobrodružnou celotáborovou hru, soutěže, výlety a zajímavého trávení volného času.

  • Napsal redakce