aktualizováno 7:56 AM CET, Dec 6, 2018339 UTC

Stavění máje a skoro i pálení čarodějnic

Stavění máje a skoro i pálení čarodějnic

(sdělení SDH Zličín) Děkujeme všem, kteří přišli na pálení čarodějnic a stavění máje za hasičárnu. Účast byla opět vysoká, z čehož usuzujeme, že se vám u nás každoročně líbí. Připravené soutěže, ukázka techniky i samotná stavba máje přilákaly stovky lidí nejen ze Zličína. Doufáme, že se vám líbil i doprovod kapely Klamovka pod vedením Romana Krásy.

Bohužel s ohledem na výstrahu ČHMÚ a především poněkud nešťastné rozhodnutí vedení magistrátu hlavního města Prahy o Zákazu rozdělávání ohňů (nařízení Hl. m. Prahy č. 9/2016 Sb.), ze kterého nechtěli vyjmout ani akce pořádané a dozorované jednotkou požární ochrany, jsme nemohli zapálit hranici s čarodějnicí a musela být odvolána také večerní ohňová show.

Řada z vás se již v průběhu večera ptala, kdy bude náhradní termín zapálení hranice. Bohužel z provozních důvodů bude hranice pouze rozebrána a nebudeme pořádat další "malé čarodějnice" pro veřejnost. Je to škoda, protože hranice byla opravdu vydařená, ale bohužel počasí zatím poručit nedokážeme.

Děkujeme za pochopení a budeme se na vás těšit opět v příštím roce.

Případné náměty či připomínky k pálení čarodějnic si rádi přečteme na emailu sdhzlicin@post.cz nebo je v papírové podobě můžete vložit do schránky na hasičárně.

Děkujeme úřadu MČ Praha Zličín i MHMP za finanční podporu celé akce. Zároveň děkujeme firmě Sekyra služby za odvoz odpadu a všem ostatním, kteří se podíleli na přípravě a realizaci celé akce.

 

Jiří Brabenec – hasiči Zličín

Označeno štítky Krátce SDH Zličín

Dále by Vás mohlo zajímat