Calabrone cyklistický obchod s kavárnou

 

Calabrone cyklistický obchod s kavárnoucalabrone-logo-horizontal-sedive-w260

Martin Jarouš
Tvrdonická 2, 155 21 Praha 5 Zličín (mapa)
777 854 192
info@calabrone.cz
www.calabrone.cz
kontaktní formulář

  • servis kol
  • prodej kol
  • půjčovna kol
  • sporclub

Cykloservis Calabrone na Zličíně funguje již od roku 2006 a nabízí široké spektrum profesionálních služeb v oblasti cyklistiky, ke kterým patří zejména prodej jízdních kol a elektrokol a jejich kompletní servis. Součástí nabídky služeb je také půjčovna kol či provozování vlastního e-shopu se širokou nabídkou produktů. Samozřejmostí je možnost individuální konzultace při zakoupení či zapůjčení kola. Ke svým zákazníkům přistupujeme na základě specifických, sportovně-odborných kritérií a individuálních potřeb.

V nabídce e-shopu máme kola horská, treková, celoodpružená, krosová či dětská. Nechybí ani možnost zakoupit elektrokola. Samozřejmostí je pak výběr z rozsáhlé nabídky cyklistických doplňků jako jsou například: hustilky, brašny, cyklistické helmy, tretry, brýle, navigace, čipy proti krádeži či multifunkční nářadí.

Při servisu kol se soustředíme zejména na: vstupní prohlídku kola, revizi řetězu, celkové mytí kola, kontrolu a dotažení klik, seřízení a kontrolu předních a zadních brzd, seřízení řazení, přehazovačky a přesmykače, celkové promazání včetně řetězu a vidlice, dohuštění pneumatik na požadovaný tlak. Po provedení servisních prací vždy kolo mechanik projede a vyzkouší jeho funkčnost. V Calabrone je možné nechat opravit kromě kol i dětské kočárky.

Cykloservis Calabrone nabízí pro cyklisty také krátkodobý i dlouhodobý pronájem horských, trekových kol, elektrokol či koloběžek. Všechna nabízená kola je možné v půjčovné otestovat a poté i zakoupit za výhodnější cenu. Díky poloze je cykloservis výborným výchozím bodem pro cyklovýlety po Zličíně, Sobíně a okolí.

Cykloservis Calabrone také dlouhodobě spolupracuje se SPORT CLUB CALABRONE, který je pořadatel cyklistických závodů Zličínské okruhy, které se staly od roku 2013 součástí Pražského MTB poháru Masters v cyklokrosu.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu a na to, že si vyberete z naší široké nabídky k Vaší spokojenosti.

Martin Jarouš


 

Kontaktní formulář

Povinná hodnota
Povinná hodnota
Invalid Input
Povinná hodnota
Povinná hodnota
Soubor překračuje povolenou velikost nebo má nepovolenou příponu.
Prosím udělte souhlas se zpracováním osobních údajů