Calabrone cyklistický obchod s kavárnoucalabrone-logo-horizontal-sedive-w260

Martin Jarouš
Tvrdonická 2, 155 21 Praha 5 Zličín (mapa)
777 854 192
info@calabrone.cz
www.calabrone.cz
kontaktní formulář

  • servis kol
  • prodej kol
  • půjčovna kol
  • sporclub

Cykloservis Calabrone na Zličíně funguje již od roku 2006 a nabízí široké spektrum profesionálních služeb v oblasti cyklistiky, ke kterým patří zejména prodej jízdních kol a elektrokol a jejich kompletní servis. Součástí nabídky služeb je také půjčovna kol či provozování vlastního e-shopu se širokou nabídkou produktů. Samozřejmostí je možnost individuální konzultace při zakoupení či zapůjčení kola. Ke svým zákazníkům přistupujeme na základě specifických, sportovně-odborných kritérií a individuálních potřeb.

V nabídce e-shopu máme kola horská, treková, celoodpružená, krosová či dětská. Nechybí ani možnost zakoupit elektrokola. Samozřejmostí je pak výběr z rozsáhlé nabídky cyklistických doplňků jako jsou například: hustilky, brašny, cyklistické helmy, tretry, brýle, navigace, čipy proti krádeži či multifunkční nářadí.

Při servisu kol se soustředíme zejména na: vstupní prohlídku kola, revizi řetězu, celkové mytí kola, kontrolu a dotažení klik, seřízení a kontrolu předních a zadních brzd, seřízení řazení, přehazovačky a přesmykače, celkové promazání včetně řetězu a vidlice, dohuštění pneumatik na požadovaný tlak. Po provedení servisních prací vždy kolo mechanik projede a vyzkouší jeho funkčnost. V Calabrone je možné nechat opravit kromě kol i dětské kočárky.

Cykloservis Calabrone nabízí pro cyklisty také krátkodobý i dlouhodobý pronájem horských, trekových kol, elektrokol či koloběžek. Všechna nabízená kola je možné v půjčovné otestovat a poté i zakoupit za výhodnější cenu. Díky poloze je cykloservis výborným výchozím bodem pro cyklovýlety po Zličíně, Sobíně a okolí.

Cykloservis Calabrone také dlouhodobě spolupracuje se SPORT CLUB CALABRONE, který je pořadatel cyklistických závodů Zličínské okruhy, které se staly od roku 2013 součástí Pražského MTB poháru Masters v cyklokrosu.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu a na to, že si vyberete z naší široké nabídky k Vaší spokojenosti.

Martin Jarouš


 

Kontaktní formulář

Povinná hodnota
Povinná hodnota
Invalid Input
Povinná hodnota
Povinná hodnota
Soubor překračuje povolenou velikost nebo má nepovolenou příponu.
Invalid Input