aktualizováno 7:56 AM CET, Dec 6, 2018339 UTC

Nechte se unést tóny Vodnářského zvonu v podání Tomáše Pfeiffera

Zdroj foto: dub.cz

V sále Sokolovny v Hostivici se 14. dubna 2015 uskuteční od 18:30 jedinečný koncert Tomáše Pfeiffera na Vodnářský zvon pod názvem Společná věc. Interpret všem posluchačům nabídne neopakovatelný umělecký zážitek a ukáže, jak dokáže souznít duše hráče s tímto unikátním historickým nástrojem.

Návštěvníci koncertu se mohou těšit na vskutku multimediální projekt, který v sobě ukrývá spojení hry na Vodnářský zvon a filmového doprovodu. Zajímavé je, že příběhy pro jednotlivé skladby koncertu jsou inspirovány každodenním životem.

V tónech Vodnářského zvonu lze prožít a procítit hloubky rezonance, která dle odkazů dávných mistrů příznivě působí na nitro člověka i okolní prostory. Závěr koncertu bude věnován prohlídce krásy Vodnářského zvonu a pozorování neposedné vodní hladiny, která při fortissimech levituje v tisíci kapičkách či vytváří rezonanční obrazce. Nástroje se budete moci i zlehka dotknout, abyste mohli přímo vnímat jeho jemné vibrace. Nenechte si ujít tento jedinečný kulturní a umělecký zážitek. Vstupné na koncert je 120 korun pro dospělé, děti, studenti, důchodci a ZTP zaplatí pouze 90 korun. Předprodej vstupenek můžete využít na e-shopu internetových stránek www.dub.cz či v Městské knihovny v Hostivici na Husově náměstí. O celé akci je možno se informovat na telefonním čísle 737 198 683.


Označeno štítky Události

Dále by Vás mohlo zajímat