aktualizováno 8:14 AM CEST, Oct 14, 2018286

Zličínské okruhy, Pražský MTB pohár 2015

Úvodní podnik pražského MTB poháru se odjel poměrně v chladném počasí, naštěstí ale v neděli 22.3. 2015 nepršelo. Trať byla skutečně vymazlená a jezdci si ji parádně užili. Pořadatelé ze sportovního klubu Calabrone tak mohli být spokojeni, vždyť zde strávili mnoho času s lopatami a krumpáči při tvorbě single tracků, skoků nebo klopených zatáček.

I účast byla letos rekordní. Na Zličín se sjelo přes 300 závodníků z různých věkových a výkonnostních kategorií. V elitní kategorii mužů zvítězil Jan Škarnitzl (Sram Mitas Trek), druhý skončil Jiří Novák (Bart Brentjens Superior).

Kategorii žen ovládla Jitka Škarnitzlová, která zde startovala v dresu nového týmu Liv Giant. V juniorské kategorii se radovali mladí závodníci Adéla Šafářová a Matěj Průdek (oba z týmu Nutrend Specialized Racing).Druhé kolo populárního seriálu závodů se bude konat v pondělí 6. dubna v pražských Řepích.

Cyklistický klub Calabrone zve všechny milovníky kol k návštěvě svého webu a prodejny vez Zličíně.