aktualizováno 7:56 AM CET, Dec 6, 2018339 UTC

(KOMERČNÍ ČLÁNEK) Srpen přináší novou stezku do Creative World a také nové webové stránky

Zdroj foto: Creative World

Letní aktivity v Creative World jsou v plném proudu, děti užívají příměstský tábor, oslavy narozenin běží každý víkend a ještě další měsíc budeme užívat prázdninový režim – tedy tábor, který lze využít „kdy je třeba“, po celý den zajištěna kvalitní strava a pitný režim spolu s bohatým programem, o který se starají animátoři. A protože zde máme nový měsíc a k srpnu patří neodmyslitelně klasy, obilí či spousta ovoce, připravili jsme novou Dožínkovou stezku. Podívat se můžete i na náš nový web, který je přehlednější a nabízí komplexnější informace k parku.

Nový web – přehledně vše, co vás může zajímat před návštěvou

Díky spolupráci se společností Mediatel získal Creative World nový web, který je nyní přehlednější, přináší všechny důležité informace a nabízí jednouchou orientaci. „Web zajistil kompletně právě Mediatel jako vyjádření podpory našemu parku, za což bychom velmi rádi touto cestou poděkovali,“ říká Helena Neumannová, spoluzakladatelka Creative World.

„Nový web přináší fotogalerii, přehledně aktivity, které mohou návštěvníci v parku užít, také řadu informací o jídle a spolupráci s Asociací Soukromých zemědělců, návštěvníci zde najdou vše, co je může před příchodem do Creative World zajímat,“ doplňuje Milena Krčálová, druhá ze spoluzakladatelek Creative World.

Srpen ve znamení Dožínkové stezky

Dožínková stezka nabízí poznání z našich polí a zahrad. Umíte rozpoznat klasy obilí a jejich zrna zrakem i hmatem? Výroba postaviček ze slámy a sena, marmelády z letošní sklizně ovoce, příprava dekorací z darů luk a polí. Budeme zdobit, poznávat, tvořit a užívat dobroty spojené se srpnem, tedy hodně ovoce a zeleniny a samozřejmě ryby z Vysočiny.

Příměstský tábor běží také v srpnu – přijďte kdykoli bez žádných velkých formalit

Třeba jen na jeden den nebo na celý týden můžete vzít své děti do Creative World. Žádná svazující pravidla, prostě tak, jak se vám hodí, jak vaše děti chtějí;) Příměstský tábor lze využít od pondělí do pátku, a to včetně kvalitní stravy a pitného režimu. Pokud počasí dovolí, většina aktivit se odehrává venku, děti tvoří a poznávají, program je pestrý a postavený tak, aby se nenudily ani nejmenší návštěvníci. Tábor je určen pro děti od 4 let s tím, že ideální věk je od 4 do 12 let. V případě potřeby upravit stravu na dietní, bezlepkovou či jakékoli jiné přání lze vše dojednat s naším kuchařem.

Pečení koláčů, výroba lapačů snů, techniky malování na obličej, honba za pokladem, červenec plný jahod, srpen dožínková stezka, výroba dárečků pro maminky, výroba prázdninové masky, Stezka národního bohatství a spousta dalších aktivit s našimi animátory.

Nejkrásnější narozeniny v Creative World po celý rok

Máte doma oslavence a chcete pro něho ty nejkrásnější narozeniny? Dopřejte mu oslavu, na kterou nezapomene! Dorty podle pohádek, které vaše děti milují, animátoři, kteří si s dětmi hrají, soutěží a tvoří, styl party podle toho, co mají vaše děti rády. Pirátská party, Frozen, Šípková Růženka nebo dýchánek u kněžny Hortenzie, jak jen si budete přát. Pro holčičky jsou k dispozici krásné princeznovské šaty od Disneyho nebo šité na míru pro Creative World, kluci i holky můžou řádit po celém areálu a dovádět, jak jen libo, soutěžit, nebo třeba hrát deskové hry různé náročnosti, když už je zrovna nebaví běhat venku. Lovení pokladů, poznávání a samozřejmě dobroty tak, jak je máte rádi.

Jídlo je v našem areálu od českých farmářů, každý týden vaříme obědové menu, stále jsou v nabídce vynikající ryby z rybářství Kolář, na oslavy vám připravíme na míru přesně to, co si budete přát. Sendviče, obložené mísy, zákusky, teplou i studenou kuchyni. Pro tatínky točíme pivo Bakalář, maminky si mohou vychutnat víno od Kolářů.

Kde nás můžete potkat:

STREET FOOD FESTIVAL

29. 8. 2015 vás rádi pohostíme na Street Food festivalu na Náplavce - Hořejší nábřeží. Na co se například můžete těšit: chybět nebudou velmi oblíbené pstruzí hranolky, rybí burger, filátka ze pstruha nebo sivena s kuskusem a samozřejmě něco sladkého;)

BURGER FESTIVAL

Chybět nebudeme ani na Výstavišti na Burger festivalu 19. AŽ 20. ZÁŘÍ 2015, kde budou v hlavní roli jak jinak, než Burgery.

MENU

150 g Creative burger plněný hranolky ze pstruha s čerstvými bylinkami a limetovou majonézou

150 g Farmářský vepřový cheesburger se slaninou a křenovým dipem

150 g Hamburger z čerstvého sivena s bylinkami, zeleninou od farmářů a hořčičným dipem

150 g Hranolky ze pstruha v bylinkách

150 g Pikantní hranolky ze pstruha v kukuřičné mouce

250 g Míchaný listový salát s kousky sladkovodních ryb a citrusovo-medovým dresinkem

1ks Pomerančovo- limetový dezert

Text připravil: Creative World, Zdroj foto: Creative World

 


Označeno štítky Události

Dále by Vás mohlo zajímat