aktualizováno 7:56 AM CET, Dec 6, 2018339 UTC

Dramaťáček předškoláků má ještě volná místa!

Dramaťáček předškoláků má ještě volná místa!

Dramaťáček předškoláků (děti 5 – 7 let, kteří se chystají do školy příští rok) má ještě volná místa! V případě vašeho zájmu se otevře i další skupina pro děti 4 – 5 leté (minimální počet přihlášených je 6 dětí).

Chcete se zapojit?

Dramaťák pro předškoláky je plný her, ale již s konkrétními pravidly. Děti při nich objevují svět a zároveň v sobě rozvíjí kouzelnou říši fantazie a tvořivosti.

Dramaťák dětem pomůže se sebedůvěrou ve vlastní schopnosti. Je určen jak těm, kteří se vždy potřebují nejprve rozkoukat, i těm, kterých je „všude plno“! Jedni se zbaví zbytečného ostychu a trémy, druzí realizují svou potřebu být aktivní a být viděni a často se podaří takto i korigovat přílišné sebeprosazování.

Dramaťák učí děti přemýšlet, mluvit, komunikovat, vnímat se navzájem, též základům hudební, pohybové, částečně i výtvarné výchovy.

Zkrátka - nechceme tvořit malé umělce, ale pomoci dětem orientovat se v životě; vnímat příčiny i domýšlet následky, pracovat se svými pocity a aktivně se bavit.

Začínáme již od října!

Případné přihlášky adresujte na mcstudanka@seznam.cz nebo se lze přihlásit i telefonicky: 702 301 579 (Radka Šlegrová - Provoz centra, Kroužky a kurzy) .Dále by Vás mohlo zajímat