aktualizováno 7:56 AM CET, Dec 6, 2018339 UTC

Vánoční přípravy na Zličíně a v okolí, na co se můžete těšit?

b_270_170_16777215_00_images_zlicin-info_udalosti_christmas-1062207_640.jpg

Advent je v plném proudu a celá Praha se doslova rozsvítila vánoční výzdobou a vůni svařáku ucítíme prakticky na každém kroku. Pokud vás zajímají vánoční akce na Zličíně a v jeho okolí, připravili jsme pro vás jakýsi průřez. Ačkoliv tato část Prahy nepatří mezi ty nejrušnější, i zde mohou Pražené a návštěvníci nasát tu pravou vánoční atmosféru.

Vánoce na Zličíně

Na Zličíně vás čeká řada komerčních akcí, které se soustředí převážně do nákupního centra Metropole Zličín. Nabídka je obohacena o vánoční sortiment, samozřejmostí je vánoční výzdoba a také prodej kaprů a stromků. V Metropoli Zličín se nachází také fotostudio, kde můžete nechat sebe nebo své blízké vyfotit u vánočního stromku. 

Vánoce v Hostivici

Vánoce jsou především pro děti. Oblíbené rodinné centrum zaHRÁTka pořádá pravidelné předvánoční akce pro rodiny s dětmi. Přijďte si 17. 12. s dětmi, rodiči, prarodiči, přáteli, zkrátka s kýmkoliv společně zazpívat tradiční vánoční písně a okusit tu pravou předvánoční atmosféru a to za doprovodu muzikoterapeutky Lenky Počtové

Vánoce v Řepích

Také městská část Řepy pořádá předvánoční akce pro dospělé i malé děti. Prakticky po celý prosinec se zde koná cela řada akcí, které jsou neodmyslitelně spojené s Vánoci.  Navštívit můžete například atrium Domova sv. K. Boromejského, kde lze nasát dokonalou předvánoční atmosféru. Čekají zde na vás klasické stánky s vánočním sortimentem, výborné svařené víno a to za doprovodu živé hudby. Vánoční besídka pro děti i rodiče v KC Průhon vám pomůže zkrátit si dlouhé čekání na Ježíška. Přijďte ke stromečku, ochutnat cukroví a zazpívat si vánoční koledy. Jen pár dní před Štědrým dnem, tedy 20. prosince můžete navštívit Kostel sv. Rodiny, kde se uskuteční 4. Adventní koncert pod vedením Miroslava Bureše. 

 

Označeno štítky Události Zličín

Dále by Vás mohlo zajímat