aktualizováno 7:56 AM CET, Dec 6, 2018339 UTC

Kavárna v cykloservisu? Calabrone přichází s novým konceptem

Cyklistický obchod s kavárnou Calabrone

Při nákupu nového jízdního kola se dá očekávat, že se v obchodě přece jen nějakou dobu zdržíte. Kvalifikovaný a šikovný specialista vám s výběrem jistě rád pomůže a poradí, vhodných alternativ kol a příslušenství ale bývá často hodně a než se sladí veškeré potřebné detaily, je zapotřebí trochu trpělivosti.

Někdy člověk zase čeká na expresní opravu svého kola  přímo na místě a rád by si tento čas nějakým způsobem zpříjemnil. Proto dnes přichází mnohou obchodů s revolučním řešením – unikátním zázemím, kde je pro kupující a klienty připraveno nějaké občerstvení či je možnost zde dokonce posedět či sem zajít s přáteli nebo rodinou, a to nejen při příležitosti výběru zboží či servisních služeb.  

Cyklistický obchod s kavárnou CalabronePřesně to vám nabízí Calabrone cyklistický obchod s kavárnou na Zličíně, kde máte v rámci svých nákupů možnost ochutnat dobrou kávu či si pochutnat si třeba na rozpečené Repre tortille s domácí limonádou.  Pokud se zastavíte na pražské adrese v Tvrdonické ulici 480/2, bude se na vás těšit zejména Miki Mutinská, která se o kavárnu stará a zároveň Vás ráda rovněž uvede do moderního sportovního trendu Nordic Walking, jehož kurzy Calabrone, jakožto sportovní klub nabízí. Kola pak můžete svěřit Martinu Jaroušovi, který se Vám o ně vždy dobře postará a třeba s vámi vyrazí i na projížďku, kterou klub pravidelně pořádá.  

Informace o klubu a Calabrone cyklistickém obchodě s kavárnou najdete na stránkách: www.calabrone.cz

Cyklistický obchod s kavárnou CalabroneNa setkání s vámi se těší tým Calabrone.

 

Označeno štítky Události Zličín

Dále by Vás mohlo zajímat