aktualizováno 7:56 AM CET, Dec 6, 2018339 UTC

Naléhavá žádost MC Studánka: hledáme nové posily

Naléhavá žádost MC Studánka: hledáme nové posily

Vážené maminky, vážení tatínkové, vážení přátelé MC Studánka.

Mateřské centrum Studánka funguje na Zličíně již od roku 2007. Principem je MC Studánka nezisková organizace, založená z velké části na dobrovolnické práci zdejších občanů. A v tom je právě kámen úrazu posledních let. Dobrovolníků ubývá a tím je čím dál větší problém zajistit běžný chod MC a zejména uspořádat tradiční a oblíbené víkendové akce pro děti (dopravní soutěž na jaře, Pohádková Studánka na podzim atd.).

V současné době se dokonce dostáváme do situace, že při současném personálním obsazení Studánky bychom musely provoz MC od nového školního roku výrazně omezit. Stávající vedení MC totiž tvoří maminky, které již po RD nastoupily do práce, a není v jejich silách pokračovat v pravidelné práci pro MC.

Proto se na Vás obracíme s prosbou, abyste se aktivně zapojili do dění na Zličíně a pomohli nám udržet chod Studánky i v dalších letech. Byla by veliká škoda, kdyby mělo mateřské centrum na Zličíně skončit! Škoda by to byla tím spíše, že nejpozději v roce 2017 by se měla Studánka přestěhovat do nového prostoru v budově nové mateřské školy v Hevlínské ulici.

Uvědomujeme si, že většina z Vás neví, co si má pod prací pro MC představit. Proto neváhejte a kontaktujte nás, vše Vám rády vysvětlíme. Nikdo se nemusí obávat, že by dělal něco, co neumí, či nezvládá. Pro každého se ve Studánce najde něco, s čím může pomoci. Věřte, že i sebemenší pomoc má význam! A pokud nás bude více, dohromady zvládneme Studánku na Zličíně udržet.

Nakonec, vždyť to děláme pro naše děti a také pro sebe, aby se nám na Zličíně dobře žilo!

Kontaktní email: mcstudanka@seznam.cz

Kontakt: Radka Šlegrová – 702 301 579

Děkujeme za přečtení až do konce.


Vaše Studánka

Zdroj: www.mcstudanka.cz

Označeno štítky Události MC Studánka Zličín

Dále by Vás mohlo zajímat