aktualizováno 7:56 AM CET, Dec 6, 2018339 UTC

Vánoční výstava v Betlémské kapli

Vánoční výstava v Betlémské kapli

Dejte sobě i dětem dárek společného zážitku, který stojí za to!
Kdo má rád vánoční atmosféru s nádechem starých časů a rád se inspiruje i současným řemeslným uměním, ať si nenechá ujít jednu z nejkrásnějších výstav vánoční Prahy. Kdo magickou výstavu jednou navštíví, už se tam většinou každý rok vrací.
V adventní době se sklepení Betlémské kaple promění v kouzelný vánoční svět. Stojí za tím neuvěřitelná spousta práce týmu lidí, vedených stavebním projektantem Ing. Blahoslavem Lukavcem a zahradním architektem Jiřím Kubcem. To, že jsou profesionálové na svém místě, navíc s ohromnou invencí přijít každý rok s novým, neopakovatelným projektem, dělá s pocity návštěvníků divy. Náhle jsme přeneseni do jiného světa, plného lásky k přírodním materiálům a kráse v mnoha podobách, zapomeneme na čas a vnímáme pouze kouzlo přítomného okamžiku, z něhož pak ještě dlouho čerpáme energii.

Je to výstava nekomerční, opravdová, srdcová. Kdo by měl moc naspěch, ať raději výstavu oželí, protože ta prostě rychle proběhnout nejde. Ale kdo si chce nadělit sobě či společně s dětmi slavnostní zážitek, tomu ji vřele doporučuji. Navíc se dá i kousek rukodělného umu řemeslníků odnést z malebného krámku, postaveného přímo v expozici cesty za sluncem.

Výstava má plno doprovodných akcí, o kterých se informujte na www.vanocnivystava.cz. Například 21.12.v 17 hod. vítání zimního slunovratu. 22.12. v 16.00 a 24.12. v 11.00 společné zpívání koled.

Otevřeno je každý den  od 9.00 do 18.00, 24. a 31.12. do 14.00, 25.12. a 1.1. 13.00-18.00. Vstupné 70 Kč, děti a důchodci 35 Kč.
Výstava končí 3. 1. 2017
 
S touhou dělat svět hezčím a veselejším
Iva Hubart

Fotogalerie z vánoční výstavy v Betlémské kapli

Označeno štítky Události Fotogalerie Hubart

Dále by Vás mohlo zajímat