Varování
  • The form #15 does not exist or it is not published.
  • Joomla\CMS\Filesystem\Folder::create: Cesta není v open_basedir
aktualizováno 7:56 AM CET, Dec 6, 2018339 UTC

Do sídliště Metropole Zličín pojede nově autobusová linka 164

Do sídliště Metropole Zličín pojede nově autobusová linka 164

(Aktualizováno 8.4.2017) Do sídliště Metropole Zličín bude nově v pracovní dny zajíždět autobusová linka č. 164. Usnesla se na tom tento týden Rada HMP. Datum realizace není však podle dostupných informací doposud známé. O schválených změnách informovala ČTK nebo zpravodajský web Pražského deníku.

Linka č. 164 bude posílena v úseku Sídliště Řepy - Poliklinika Petřiny, interval bude zkrácen v ranní a odpolední špičce z 20 na 15 minut. Též by měla zajíždět v pracovních dnech do sídliště Metropole Zličín. V úseku Sídliště Řepy - Metropole Zličín - Zličín bude linka v provozu pouze v pracovní dny cca od 6 do 20 hodin v intervalu 30 minut.

Autobus nebude Sídlištěm Metropole projíždět, jak bylo původně plánováno. Zastávka s přístřeškem pro cestující bude vybudována v ulici Míšovická v úseku mezi kruhovým objezdem a ulicí Na Radosti (směr k ul. Na Radosti, zdroj: investiční akce MČ Praha - Zličín na rok 2017)

Mimo to by se měl zkrátit interval čekání z 15 minut na 12 minut u autobusové linky č. 180, a to v pracovních dnech (v dopoledních hodinách). Bude též zavedena nová noční midibusová linka 508 v trase Sídliště Řepy - Zličín v intervalu 30 minut, o víkendu pak 20 minut.

 

Líbí se Vám navrhované změny? Nebo byste ještě uvítali i změny další? Svůj názor můžete zaslat pomocí tohoto formuláře.

 

Označeno štítky Události MHD Zličín

Dále by Vás mohlo zajímat