aktualizováno 7:56 AM CET, Dec 6, 2018339 UTC

Čarodějnice v Řepích, vystoupení kapely i fireshow

Čarodějnice v Řepích, vystoupení kapely i fireshow

Také v pražských Řepích se konalo v neděli 30. dubna tradiční pálení čarodějnic. Atmosféra byla skutečně kreativní, protože mnoho z dětí i dospělých přišlo v maskách či měli divoce pomalované obličeje. Akci zakončilo vystoupení kapely a fireshow.

Celá akce probíhala na louce před radnicí, kde byla připravena zejména pro malé návštěvníky řada zajímavých her a soutěží, nechybělo opékání špekáčků a stánky s občerstvením. V soutěži o nejlepší masku neměli porotci lehký úkol, všechny masky byly velmi povedené. Rodiče s dětmi si také mohli odskočit na přilehlé pouťové atrakce. Po zapálení hranice mohli návštěvníci symbolicky odhodit to “zlé” do hořícího ohně.

fotogalerii naleznete níže v článku

Zážitky z celého večera pak umocnil koncert kapely Hrací skříň Praha, která se během svého vystoupení prezentovala převážně repertoárem písniček z 70-80.let. Zazpívané songy si méně či více sama upravila, a to dodalo jejich hudbě skutečný drive a osobitost. Publikum se s kapelou příjemně rozvlnilo a po skončení vystoupení vyžadovalo přídavek. Celý večer pak završila fireshow umělecké skupiny Pyroterra, která si se skutečně “čarodejnickým” umem pohrávala s plameny za aplausu přítomných návštěvníků.

Video

   Fotogalerie

Označeno štítky Události Video Fotogalerie Řepy

Dále by Vás mohlo zajímat