aktualizováno 7:56 AM CET, Dec 6, 2018339 UTC

Babí léto přinese mnoho zajímavých akcí

Babí léto přinese mnoho zajímavých akcí

A je tu zase nový školní rok a kouzelné babí léto k tomu. Mnoho dětí se do školy netěší, ale pozitivní zpráva je, že se v tomto čase ve Zličíně, v Řepích či Hostivici koná mnoha zajímavých akcí, a to nejen pro děti školou povinné.

Namátkou vybíráme:
Městské pivní slavnosti Hostivice se konají 9.9. Zde vás kromě ochutnávek piva čeká též jízda historických vozidel, vysvěcení nově zrekonstruované kaple č. 18 Hájecké poutní cesty, doprovodný program a několik koncertů.

Zažít Řepy jinak můžete 9.9. před KC Průhon v Socháňově ulici. První ročník této originální sousedské slavnosti si jistě nenechte ujít. Hned den poté přijďte na Vinobraní k Boromejkám, kde vás od 14 hodin čeká i zajímavý doprovodný program.

RC zaHRÁTka v Hostivici otevírá 14.9. od 15:30 nově zrekonstruované prostory, aby zde další školní rok mohli nabídnout celou škálu zábavných i naučných aktivit pro děti i dospělé.

Babí léto v Řepích je akce pořádaná MČ Řepy a KC Průhon dne 16.9. za podpory mnoha místních organizací. Umělecká vystoupení, soutěže, historické automobily, policejní a hasičská technika a mnoho dalšího zde čeká na děti a dospělé.

Ve Zličíně se můžete těšit na tradiční Zličínský jarmark, který pro vás 23.9. připravila MČ Zličín ve spolupráci s MC Studánka. Čekají Vás zde dobové stánky, občerstvení, hry a soutěže, kreativní dílničky a hudebně divadelní představení pro děti.

A mnoho dalších akcí sledujte na našem webu

Žádné nadcházející události k zobrazení!

Dále by Vás mohlo zajímat