aktualizováno 7:56 AM CET, Dec 6, 2018339 UTC

Městské slavnosti v Hostivici: tentokrát ve znamení piva

Městské slavnosti v Hostivici: tentokrát ve znamení piva

Městské pivní slavnosti v Hostivici se letos opět vydařily. Hostivické náměstí bylo zaplněno nejen místními obyvateli. Návštěvníci mohli během dne ochutnat různé druhy piva, které prezentovali i majitelé místních restaurací. Stánky nabízely spoustu dobrot, od grilovaných uzených sýrů po různě upravené maso, ale i sladké koblížky, domácí limonády, zmrzliny, prostě každý si našel to své.

Akce proběhla v sobotu 9.9. Ojedinělým okamžikem bylo vysvěcení kaple č. XVIII Poutní cesty do Hájku kardinálem Dominikem Dukou. To se konalo v deset hodin odpoledne.

níže v článku naleznete fotogalerii z akce

Ve stáncích se prezentovala též místní sdružení jako ochránci přírody, rodinné centrum zaHRÁtka, různé spolky pro mimoškolní aktivity dětí a též hasiči včetně zličínských. Akce byla obohacená tanečním vystoupením místních dětí a na pódiu se střídaly různé hudební kapely. Ve večerních hodinách vystoupil zpěvák Vilém Čok a jako zlatý hřeb večera zazpíval Vladimír Mišík. Lidé také mohli obdivovat historické automobily, RT autobusem se mohli návštěvníci i svést, a to na lince Hostivice-Zličín-Hostivice.
Pro děti byly u fontány k dispozici dvě skákací atrakce, na které stála ohromná fronta. Celou akci zakončil nádherný ohňostroj.

Text a foto: Kateřina Balíčková (redakčně upraveno)

Fotogalerie

Označeno štítky Události Fotogalerie Hostivice

Dále by Vás mohlo zajímat