aktualizováno 7:56 AM CET, Dec 6, 2018339 UTC

RC zaHRÁTka otevřelo své zrekonstruované prostory pro veřejnost. A je na co se těšit.

RC zaHRÁTka otevřelo své zrekonstruované prostory pro veřejnost. A je se na co těšit.

Ve čtvrtek 14.9. bylo po rekonstrukci opětovně otevřeno Rodinné centrum zaHRÁTka, které se díky velkému úsilí dobrovolnic a dotaci z Evropské unie letos rozrostlo o malou školičku pro 2-3 leté děti. Jedním z významných podporovatelů RC zaHRÁTka je i město Hostivice, a proto na akci zavítal i místní starosta Jaroslav Kratochvíl.

Současně ve zrekonstruovaném prostoru rodinného centra pokračuje nabídka aktivit pro děti i dospělé a vzdělávací a komunitní akce pro rodiče z Hostivice i okolí. Většina programů je vedena za pomoci dobrovolníků, bez kterých by zaHRÁTka nemohla existovat. I čtvrteční slavnostní akce byla z velké části zajištěna právě maminkami dobrovolně. Napekly a připravily výzdobu prostor a bohatý program. Na akci se představilo například Sváťovo divadlo se svou pohádkou O pejskovi a kočičce.

Níže v článku naleznete   video a   fotogalerii z akce.

Za zmínku stojí i podpora zejména místních organizací, jako například firma doma a.s., Amazon, Starnet.cz, Tiskdo1000.cz či Rossmann, ale též větší organizace, kterými jsou zejména Evropské strukturální fondy, různá ministerstva, město Hostivice či Letiště Praha.

Od pondělí 18.9. začíná program pro děti, rodiče i prarodiče. Jedná se například o kluby pro děti s rodiči, kroužky a semináře: Jak po mateřské zpátky do práce, Jak tvořit s Fimo hmotou a další. Dále se lidé mohou těšit na Halloween, Mikulášskou a spoustu dalších akcí a zábavy, která je již tradičně v režii zaHRÁTky lákadlem opravdu pro každého. Bližší informace naleznete na webu www.zahratka.cz

  Video z akce

  Fotogalerie

Dále by Vás mohlo zajímat