aktualizováno 7:56 AM CET, Dec 6, 2018339 UTC

Zažít Řepy adventní. Atmosféru podkreslil padající sníh

Zažít Řepy adventní. Atmosféru podkreslil padající sníh

Den plný hudby, spoluobčanů, přátel a dobré nálady - to byla kulturní akce Zažít Řepy adventní. Kromě jídla a pití bylo možno zakoupit různé předměty, podpořit dobročinnost a aktivně se účastnit dětských dílniček.

Celá akce začala 9.12. v 11 hodin, kdy byla možnost bez větších front a v klidu zakoupit například ozdoby na stromeček, ochutnat svařené víno, čaj či se občerstvit. V Klubu 17 probíhala dílnička pro děti, kde si děti vyráběly vánoční ozdoby. Oficiální zahájení začalo krátce po 12 hodině a následovalo vystoupení dívek z muzikálového kurzu KD Bílá Hora.

Níže v článku naleznete   video a   fotogalerii z akce.

V půl druhé se mikrofonu ujala folková zpěvačka Nikol Fischerová, která svým vystoupením rozpohybovala několik účastníků.  Během vystoupení začal padat sníh. Ač se mohlo zdát, že mnoho lidí nepřišlo, opak byl pravdou. Mnozí vyhledávali úkryt před zimou v KC Průhon, kde si mohli prohlédnout výstavu či v knihovně občerstvit kávou, jiní uvítali teplo Klubu 17, především ti s dětmi.

V 15 hodin se v KC Průhon konalo divadelní představení Princ a Švadlenka, po němž venku na pódiu vystoupil Richard Tesařík. Po krátké přestávce se představil Živý betlém. V 17 hodin v Klubu 17 probíhala dětská dílnička, kde si děti vyráběly medové svíčky a dospělí si tak mohli užít hudební vystoupení Stormin. Poslední hudební vystoupení Wild Music Walkers, které se konalo od 19 hodin, probíhalo již v KC Průhon.

Velké díky patří hlavnímu organizátorovi, panu Josefu Dirbákovi, díky kterému se obyvatelé Řep mohli již podruhé účastnit akce Zažít Řepy jinak. V létě se můžeme těšit na další pokračování akce. S nápady, návrhy a pro případnou spolupráci můžete pana Dirbáka kontaktovat na email dirbak@seznam.cz.

Autor článku: Andrea Pozníčková, redakce
Video: Filip Rederix Veselý
Foto: František Bílý

Označeno štítky Události Video Fotogalerie Řepy

Dále by Vás mohlo zajímat