aktualizováno 7:56 AM CET, Dec 6, 2018339 UTC

Velký řepský bál

Velký řepský bál

Velký řepský bál se letos konal 27. ledna v řepské sokolovně. Večer plný hudby, tance a dobré nálady završilo pasování krále a královny bálu a také bohatá tombola.

Před 19. hodinou se začali scházet první účastníci. Na parketu se mezitím rozcvičovala děvčata z gymnastického týmu TeamGym, která měla na úvod večera krátké vystoupení. Obě družstva dívek sklidila u obecenstva velký potlesk. Krátce na to zahájila bál Anna Baumová a k tanci i poslechu zahrála skupina “Motovidlo.”

Parket byl téměř vždy plný tanečních párů a pětice vybraných porotců měla velmi těžký úkol - vybrat nejlepší taneční pár. Organizátoři během akce prodávali lístky do tomboly, kde bylo možné vyhrát mnoho zajímavých cen, například poukaz na jídlo v restauraci Sokolovna, hrnec na pomalé vaření či knihy.

V půl jedenácté se pětice vybraných párů účastnila soutěže o krále a královnu bálu. Soutěž vyhrála mladá dvojice, která svými tanečními dovednostmi ohromila nejen porotu, ale také ostatní účastníky bálu. Královna bálu se posléze ujala losování lístků v tombole. Po tombole se někteří účastníci začali rozcházet, ti vytrvalejší zůstali do samotného konce.

Označeno štítky Události Řepy

Dále by Vás mohlo zajímat