aktualizováno 7:56 AM CET, Dec 6, 2018339 UTC

Sobínku ovládly modely letadel. Vidět jsme mohli i ptáky

Sobínku ovládly modely letadel. Vidět jsme mohli i ptáky

Sobota 9.6. patřila na letišti Sobínka dětem a všem, kteří milují modely letadel. Akce se účastnil také sbor dobrovolných hasičů Zličín. Bohatý doprovodný program pro děti byl samozřejmostí.

Již 9. ročník této akce v Sobínce předvedl modely letadel, helikoptér, ale i ptáků. K vidění byla komentovaná letecká vystoupení včetně ukázek akrobacie, děti si užily hru v Bumper ballu, ti trpělivější si mohli dokonce v tvořivých dílničkách sestavit vlastní plastikový model letadla, užít si robotické lego, podívat se na model města s auty na dálkové ovládání nebo si vyrobit vlastní připínací placku na oděv s motivem modelu letadla.

Akrobatické kousky se svými modely přijeli předvést legendy jako Pavel Kefurt, otec a syn Jarolímkovi, Martin Dvorský, Tibor Gubi, Marek Plichta či lektor Hobby centra 4 Tomáš Navrátil. Právě DDM Praha 4 - Hobby centrum 4 byl pořadatel této akce.

 Fotogalerie níže v článku

Vzhledem k vysokým teplotám uvítalo mnoho dětí osvěžení z cisterny, kde jim hasiči také ukázali, jak kropit. Ti dospělí se osvěžili ledovou kávou nebo nealko pivem.

Letošní akci přálo krásné počasí, které si pochvalovali i sami komentátoři, tak budeme doufat, že i příští rok se počasí vydaří a přijdete se podívat na umění modelařiny a letecké akrobacie.

Označeno štítky Události Zličín

Dále by Vás mohlo zajímat