aktualizováno 7:56 AM CET, Dec 6, 2018339 UTC

Na Zličíně se otevře park zábavy Creative World

Zdroj foto: CREATIVE WORLD

Vedle obchodního domu Ikea na Zličíně se 13. prosince otevře nový zábavní park Creative World. Na své si zde přijdou hlavně děti, ale i dospělí. Ti všichni zde budou moci zakusit různé druhy her a ojedinělých zážitků, na nichž se budou sami aktivně podílet – například při tvorbě dárků, dekorací a suvenýrů. Do tohoto parku by se měli těšit i milovníci gurmánských zážitků, centrum se chce totiž zaměřit na čerstvé ryby, maso, ovoce, zeleninu či na mléčné výrobky od českých farmářů. Vstupné bude zdarma, placené budou až jednotlivé „atrakce“ a zážitky. Píše o tom server Týden.cz.

Podle tvůrců chce centrum vytěžit co nejvíce z tradic a svátků země, kde se nachází. Odráží se zde i lidová kultura a pohádkový duch. Veškeré vyrobené věci vzniknou díky tvořivosti, hádankám a kvízům, řešení úloh nebo pohádkových příběhů. Součástí nového zábavního centra bude jak vnitřní, tak i venkovní areál. Nejdříve návštěvníky přivítá provoněný vstup s tématem české zahrady. Poté bude následovat pás dekorací a nábytku přes šťavnatou naučnou stezku národního bohatství s různými kvízy a šiframi až po tvořivé altány. Děti se mohou těšit na množství pohádkových zákoutí. V areálu bude možné si rovněž udělat procházku zahradou, která odráží čtyři roční období. Atmosféra v tomto centru bude umocněna také příjemnou hudbou a zvuky odrážející svět pohádkový i svět přírody. Dospělí návštěvníci se pak mohou těšit na zajímavé programy a hry, ve kterých si zkusí například své znalosti a povědomí o historii vín, chmelu, myslivosti, rybaření či koloběhu v přírodě a potravinovém řetězci.

Creative World představí taková zákoutí jako například: Creative altán, Vílí altán s mušlí a perlovým pokladem, Perníkovou chaloupku, Brouzdání pískem a v pohádce v teplých měsících, Archeologické naleziště lastur, fosílií, kostí, kamenin či šperků, Naleziště drahých kamenů a zlata, Ježibabí doupě s drahokamy, Kouzelnou vrbu, Samoobslužnou relaxační halu, Druming zónu s Baff bubnujícím music nábytkem, Papírový svět – zónu pro stavbu z obřích kartonových kostek a kvádrů či Malování na kameny, decoupage. Creative World vznikl dle hlavních tvůrkyň konceptu Heleny Neumannové a Mileny Krčálové „na základě neuspokojivé nabídky zábavy a volnočasových areálu v Evropě, nikoli pouze v České republice,“ napsal také server Týden.cz. V zimě bude otevřeno v pondělí až pátek od 10 do 17 hodin, v sobotu a neděli pak od  9 do 18 hodin. V letních měsících bude areál otevřen až do 19 hodin, a to po celý týden.


Označeno štítky Události Zličín

Dále by Vás mohlo zajímat