aktualizováno 7:56 AM CET, Dec 6, 2018339 UTC

V Řepích vznikl nový pěvecký sbor

V Řepích vznikl nový pěvecký sbor

V poslední době přibývá v městské části Řepy na západním konci Prahy spousta zajímavých kulturních událostí. Avšak příležitostí, jak se jich i sám aktivně účastnit, je málo. I z tohoto důvodu vznikl nově Sousedský řepský pěvecký sbor. Pod vedením Pavla Rabase nabízí našim občanům hudební vzdělání, ale také pobavení, odreagování a seznámení s novými lidmi, prostě se tak stát součástí kulturního života v Řepích.

Zpěv je přirozený, všem lidem dostupný a přitom krásný. Je to způsob uměleckého vyžití, který dokáže pohladit na duši a probudit lidskou empatii. Každý z nás v životě někdy zpíval, ať už kdysi dávno ve školském sboru nebo na umělecké škole, kam ho povinně poslali rodiče, či jen doma, třeba ve sprše, když si myslel, že ho nikdo neslyší, a když si broukal svou oblíbenou písničku. Na rozdíl od hraní na hudební nástroj k tomu nic nepotřebujete, jen chuť a píli pracovat se svým hlasem. Nenechte se odradit, že nejste hudební génius. Věřte nebo ne, i úplný začátečník začne po pár týdnech pravidelného zpívání pociťovat, jak se mu zpívá snadněji. Z jeho úst vychází stále líbeznější zvuk a začne mu to přinášet to největší potěšení, kterým je radost ze společně představené hudby.

Sousedský řepský pěvecký sbor je ideální místo, které právě to našim občanům nabízí. Pravidelně se scházejí na společné zkoušky každé úterý v podvečer v MŠ Bendova a přivítají každého, kdo má zájem si zazpívat, poznat nové lidi a něco nového se naučit.

Místo: MŠ Bendova
Čas: každé úterý od 18:00
Kontakt: robertmusil@seznam.cz, tel: 721 321 863

Dále by Vás mohlo zajímat